Manuális szoftver tesztelő

Magunkról

A TRENDENCY TÖBB ÉVES SZAKMAI TAPASZTALATA ÉS JELENLEGI SZÉLES SZOLGÁLTATÁSI PORTFÓLIÓJA TESZI LEHETŐVÉ, HOGY AZ ÜGYFELEKNEK KOMPLEX ÉS MAGAS SZINTŰ MEGOLDÁSOKAT NYÚJTSON.

Legfontosabb célunk minden esetben, hogy partnereink értékesítési és üzleti tevékenységét megértsük, átlássuk és azonosulni tudjunk velük, valamint azokat innovatív online megoldásokkal támogassuk.

Szolgáltatásaink egyesítik a nagyvállalati rendszerfejlesztést a webes és mobil technológiákkal valamint az online marketinggel. Ez gyakorlatban olyan teljes körű szolgáltatást biztosít, amely a website és webáruház fejlesztésektől egészen a közösségi és mobil applikációk területére és a vállalatirányítási rendszerekre is kiterjed. Ez a 360˚-os gondolkodás teszi lehetővé, hogy egy forrásból kiindulva tudunk minden online fejlesztést és marketingmegoldást biztosítani költséghatékony módon, ugyanis ügyfeleinknek nem kell több különböző beszállítót koordinálnia.

Feladataid

  • - Tesztelési stratégia kialakításban való részvétel
  • - Tesztfolyamatok megtervezésében való részvétel
  • - Hibák felderítése, dokumentálása
  • - Hibajavítás nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel
  • - Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében
  • - Funkció lista kidolgozása
  • - Funkcionális tesztelés meghatározott környezetben
  • - E2E tesztesetek futtatása meghatározott környezetben

Elvárások - Előnyök

  • - Agilis és proaktív hozzáállás
  • - Szakmai angol nyelvtudás
  • - Rugalmas hozzáállás
  • - Minőségorientált szemlélet
  • - ISTQB vizsga
  • - Programozási alapismeretek
  • - Automatizált tesztelési ismeretek (Selenium)
  • - JIRA projekt irányítási rendszer ismerete
  • - Min. 1 év manuális tesztelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos projektek az applikációktól kezdve webshopokon át komolyabb rendszerekig
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot
  • Home Office lehetőség
  • Céges sörcsap és minőségi olasz KV
  • Rendszeres csapatépítő programok: Póker bajnokság, Lan party...

Kapcsolat