IT Recruiter

Magunkról

Cégünk több mint 10 éve van jelen az informatikai piacon. Megrendelőink és munkatársaink fiatalos, innovatív, dinamikusan fejlődő magyar vállalatként ismernek minket. Informatikai szakmában elismert partnereinknél junior és senior szintű fejlesztőknek kínálunk inspiráló feladatokat hazai és európai projektekben. Munkatársaink számára rugalmas, korrekt együttműködést, tervezhető munkaviszonyt és a magas szakmai színvonalat biztosító feladatokat kínálunk.

Üzletágaink bővülése miatt keressük most önálló, lendületes, ötletekkel teli új munkatársunkat, aki e terület gazdájaként képviseli cégünket mind megbízóink, mind leendő csapattagjaink, jelöltjeink felé.

Feladataid

  • interjúztatási szisztéma fejlesztése, kooperálva a szakmai stábbal
  • proaktív részvétel az employer brandingben és a toborzást segítő marketingkommunikációs folyamatokban
  • üzleti rendezvényeken cég képviselete
  • szerződéskötés-, megbízások előkészítése, szolgáltatási idő alatt folyamatos kapcsolattartás
  • adatbázisok karbantartása, riportolás
  • fejvadászat eszköztár gazdagítása, kapcsolati tőke fejlesztése
  • folyamatos kapcsolattartás jelöltekkel, megbízókkal, beszállítókkal
  • online HR platformok és karrier portál menedzsmentje
  • a pozíciókra vonatkozó toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű szervezése és lebonyolítása (pozíció profilok elkészítése, jelöltek felkutatása direkt/indirekt csatornák használatával; telefonos, személyes, skype interjúk lebonyolítása, jelöltek bemutatása megbízók felé) a projekt alapú és outsourcing üzletág vonatkozásában

Elvárások - Előnyök

  • minimum 3-5 éves recruiter tapasztalat
  • kiváló kommunikáció, kapcsolatteremtő készség
  • önállóság, hatékony időgazdálkodás
  • minőségi szolgáltatás igénye
  • tárgyalási szintű, magabiztos, aktív angolnyelv-tudás
  • magabiztos informatikai ismeretek (Office, közösségi média)
  • folyamatos megújulásra való nyitottság
  • IT szektorban szerzett recruiter tapasztalat
  • employer branding iránti érdeklődés, esetleg tapasztalat
  • aktív németnyelv-tudás
  • alvállalkozói rendszer működtetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil szervezeti háttér, ügyfélkörünknél elért bizalom, jó hírnév
  • önállóságot, kreativitást igénylő és személyes sikereket kínáló projektek
  • stabilitást és motivációt is nyújtó versenyképes jövedelem
  • ötletekre nyitott, partnerséget kínáló menedzsment
  • rugalmasság, együttműködés
  • modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot
  • Home Office lehetőség
  • Céges sörcsap és minőségi olasz KV
  • Rendszeres csapatépítő programok: Póker bajnokság, Lan party...

Kapcsolat